Hakkımızda


Ahşap'ta tarih
yazıyoruz...Kurulduğumuz günden bugüne kaliteli ve sağlıklı ağaç ürünleri ile güvenli hizmet, kaliteli işçilik ve uygunluk felsefemiz ile Batman ve bölge pazarlarında tanınan önemli bir değer olduk.

Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden Seven Mobilya Ahşap; yenilikçi ve dinamik adımlar ile faaliyetlerini sürdüren köklü bir işletme halini almıştır.

 

 

Neler Yapıyoruz?

Pergole, Bank, Masa, Sandalye, Koltuk, Mobilya, Ofis Masaları, Yemek Masaları, Mutfak Masaları, Toplantı Masaları, Sedir, Şark Köşesi, Kamelya, Çocuk Oyun Parkları, Genç Odası, Sehpa çeşitleri ile tüm ahşap ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Siparişten teslimatın tamamlanmasına kadar olan süreçte Seven Mobilya Ahşap ekibi olarak yanınızdayız. İmal etmiş olduğumuz ürünlerin, insan yaşantısına önemi ve gerekliliğinin bilincinde olan bir firmayız.

Nasıl Yapıyoruz?

Meşe, Gürgen, Atkestanesi, Dişbudak, Kavak, Ardıç, Porsuk, Kestane, Ceviz, Selvi, Çam, Kızılağaç, Söğüt, Mahun, Sedir, Akağaç, Palamut, Köknar, Ihlamur, Çınar ve Karaağaç olmak üzere tercih edilen malzeme türüne göre detaylı krokiler ve hassas ölçüler alınarak, belirlenen model ve tercih edilen renklere göre bilgisayar ortamında kusursuzca tasarlanmaktadır. Ücretsiz kargo ve montaj avantajı ile leke, iz, kalıntı olmadan teslimat sağlanmaktadır.